HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız ;

Mikron Makina, 2013 yılında kurulmuş olup Fason Cnc Talaşlı İmalatları, Fason Cnc Torna, Fason Cnc Freze, Fason Manuel Torna İşleri, Universal Freze İşleri, Fason Kalıpçı Freze İşleri, Cnc Özel Talaşlı Yedek Parça İmalatları, Gazaltı Kaynak İşleri, Tig Kaynak ( Paslanmaz ) işleri, Demir Doğrama ve Çelik Konstrüksiyon işleri alanında 1982 yılından bu yana olan tecrübemizle İstanbul’da İkitelli Metal İş Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekteyiz.

Başta müşteri memnuniyeti olmak üzere doğru fiyat politikası ve teknolojik altyapı yatırımları ile zamanında teslimat ve satış sonrası destek anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ile beklentilerini, kaynakların en etkin kullanımı ile güvenilir, fonksiyonel ve kaliteli ürünlerimizle karşılamaktır. Kaliteli ürünler üretip, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır. Çalışanlarımız; müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır. Daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla, sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, güçlendirilmiş makine parkımız ile gelişmiş, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektir.


Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi, ciromuzu ve karlılığımızı arttırarak sektöründe takdir edilen kurum olabilmektir.

Kalite Politikamız;

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini ‘ilk seferde doğruyu’ yaparak karşılamak,
Personelimizin sürekli eğitimini ve gelişimini sağlayarak performansımızı yükseltmek,
İş süreçlerimizi; sürekli değerlendirip, denetleyerek hatasız üretimi gerçekleştirmek,
Değişen dünya teknolojilerini takip ederek, üretim teknolojilerini kuruluşumuzda gerçekleştirmek için yatırımları sağlayarak sürekli gelişmek,
Kalite konusunda duyarlı tedarikçilerle işbirliği yaparak faydaya dayalı ilişkiler geliştirmektir.