AR-GE PROJELERİ ve MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

AR-GE PROJELERİ ve MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Mikron Makina, 1982 yılından bu yana edindiği tecrübe ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda kazanmış olduğu sektöründeki uzmanlık derecesini,  müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, kaliteli ve akılcı çözüm uygulama yollarını izleyerek en verimli ve hedefine uygun çözümlerle hizmet vermektedir.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda en kısa zamanda projelendirmeye başlanmakta, alınan onay işlemi doğrultusunda hızlı bir şekilde üretim sürecine başlanmaktadır.

Ar-ge projeleri ve Mühendislik hizmetlerimizi sunarken başlıca amacımız, müşterilerimize teknolojinin sağladığı imkanları en verimli ve kaliteli şekilde sunabilmektir.

Projelerinizde uzman kadromuz ile birlikte fikirlerinizi projelendirme ve projelerinizi en kaliteli ve verimli ürün haline getirme yolunda tasarım, proje ve ürün analizi, cnc talaşlı imalat, cnc torna, cnc freze ve her türlü talaşlı imalat alanlarında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Dilerseniz Özel Üretim İmalatlarımızı görmek için buraya tıklayabilir, İletişim bölümünden bize ulaşabilir ya da +90 (212) 671 13 70 no’lu telefondan her türlü sipariş ve bilgilendirme için arayabilirsiniz.