FASON CNC DİK İŞLEM İŞLERİ

FASON CNC DİK İŞLEM İŞLERİ

1982’den bu yana tecrübesi ile sektöründe uzmanlaşmış bulunan Mikron Makina, İstanbul İkitelli Metal İş Organize Sanayi Bölgesi‘nde fason cnc talaşlı imalat, fason torna işleri, fason kaynak işleri ve her türlü fason cnc özel talaşlı imalat siparişlerinize uzman kadrosu ile en hızlı ve hızlı çözümlerle hizmet vermektedir.

Her türlü fason cnc dik işlem işleri ve özel fason cnc dik işlem işleri siparişleriniz için yüksek teknolojili makina parkurumuzda, konusunda uzman kadromuzla talep etmiş olduğunuz ihtiyaca en uygun yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Mikron Makina, fason cnc dik işlem işleri siparişlerinizde, en hızlı ve kaliteli işçilikle, en uygun maliyeti uygulayarak satışlarınızın ve firmanızın kazancını katbekat arttırmayı hedeflemektedir.

Fason Cnc Dik İşlem İşleri

Fason Cnc Dik İşlem İşleriniz için konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile her türlü özel sipariş ve projeleriniz için pratik ve verimli çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz Özel Üretim İmalatlarımızı görmek için buraya tıklayabilir, İletişim bölümünden bize ulaşabilir ya da +90 (212) 671 13 70 no’lu telefondan her türlü sipariş ve bilgilendirme için arayabilirsiniz.