Fason Manual Torna, Fason Cnc Freze, Fason Torna İşleri, Fason Cnc İşleme, Fason Cnc Talaşlı İmalat

FASON CNC İŞLERİ

FASON CNC İŞLERİ

1982’den bu yana tecrübesi ile sektöründe uzmanlaşmış bulunan Mikron Makina, İstanbul İkitelli Metal İş Organize Sanayi Bölgesi‘nde fason cnc talaşlı imalat, fason torna işleri, fason kaynak işleri ve her türlü fason cnc özel talaşlı imalat siparişlerinize uzman kadrosu ile en hızlı ve hızlı çözümlerle hizmet vermektedir.

Her türlü fason cnc işleri ve özel fason cnc siparişleriniz için yüksek teknolojili makina parkurumuzda, konusunda uzman kadromuzla talep etmiş olduğunuz ihtiyaca en uygun yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Mikron Makina, fason cnc işleri siparişlerinizde, en hızlı ve kaliteli işçilikle, en uygun maliyeti uygulayarak satışlarınızın ve firmanızın kazancını katbekat arttırmayı hedeflemektedir.

Fason Cnc İşleri

Fason Cnc İşleriniz için konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile her türlü özel sipariş ve projeleriniz için pratik ve verimli çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz Özel Üretim İmalatlarımızı görmek için buraya tıklayabilir, İletişim bölümünden bize ulaşabilir ya da +90 (212) 671 13 70 no’lu telefondan her türlü sipariş ve bilgilendirme için arayabilirsiniz.